FOOTDISC PROACTIVE

Vložka FOOTDISC® PROACTIVE je spojením dlouholetých zkušeností v oblasti analýzy pohybu na bázi videa a využití těchto biomechanických principů. Zohledňuje biomechanické vlastnosti typu chodidla a mechanickou funkci obuvi. Tři různé modely poskytují oporu nejrozličnějším chodidlům. Chodidlo se unaví později, zvyšuje se výkonnost tělu vlastní a poranění jsou eliminována preventivě!  

Proactive HighArch

       

Proactive MedArch

 Footdisc - proactive - blue

Vysoce vyklenutá chodidla často slabě pohlcují rázy a přenášejí nárazové síly skrz chodidlo ke kolenům, kyčlím a zádům. Převážně supinují a jsou nepružné. Vložky FOOTDISC® Cushion jsou tvořeny materiály Poron® a curEVA® určenými ke zlepšení absorpce nárazů a systém 3DBS pro vysokou klenbu rozděluje nárazovou zátěž.

Charakteristika vložky:
dodatečné odpružení, podpora nártu.

        Proactive MedArch

Středně vyklenutá chodidla jsou zpravidla dobře fungující; únava a dodatečná zátěž (např. běh) to však mohou často změnit a vystavit je tak zranění. Vložky FOOTDISC® Support používají 3DBS pro středně vysokou klenbu a udržují její dynamické chování. Materiály Poron® a curEVA® zlepšují vlastnosti týkající se pohlcování nárazů.

Charakteristika vložky:
vyvážená podpora nártu, tlumení.

Proactive LowArch

       

Oblast použití: 

Proactive LowArch

Chodidla s nízkou klenbou jsou pružná a mají nadměrnou pronaci. Kvůli této zvýšené pohyblivosti jsou takováto chodidla náchylná ke zraněním z přepětí. Vložky FOOTDISC® Stability k redukci nadměrné pronace (přetočení) používají 3DBS a materiály jako Poron® a curEVA® napomáhající ke zlepšení vlastností týkajících se pohlcování nárazů.

Charakteristika vložky:
kontaktní na celou plochu chodidla.

        BĚH

 Maratón, triatlon, jogging a walking

OUTDOOR

 Trail, walking, hiking, aktivní životní styl

RAKETA a SÍŤ 

 Tenis, golf, volejbal, baseball atd.

MÍČOVÉ SPORTY

 Kopaná, ragby, fotbal, košíková atd.