Runningstation Templo

Biometrický software pro videoanalýzu

Software Templo pro analýzu pohybu je praktické řešení pro analýzu běhu, chůze, výběru  vložky do bot a optimalizaci stylu běhu.

Návrh analýzy pro stanovení mechanismů poranění nebo záznam úspěšnosti léčby - s moderním softwarem video analýzy, možnost připojení  až se čtyřmi synchronními digitálními videokamerami s vysokým rozlišením. Dále se může pohyb každého kloubu popsat a proměřit biomechanicky.

 Konečně se můžete plně soustředit na práci s klienty či pacienty, protože software Templo je okamžitě připraven k práci a výstupem jsou požadované dokumenty. V analýze běhu a chůze software nabízí všechny obvyklé nástroje pro rychlé a snadné zachycení všech relevantních údajů, jejich změření a zadokumentování. Videoanalýza pohybu se softwarem Templo je modulární a je k dispozici v různých úrovních verzí. Spojuje v sobě funkce a snadné použití v jedinečném ovládání. Software má předdefinováno schéma pro analýzu a tudíž je použití intuitivní.

 Prodáváme všechny verze software Templo - software pro ortopedii (nohy), technologické procesy a sportovní prodejny. Poradíme řešení - orientované pro Vaše potřeby a zakoupíte jenom požadované moduly.

 

Moduly Teplo které nabízíme:

Moduly

Templo-1